Jesteśmy firmą, która powstała po wieloletnich obserwacjach rynku gastronomicznego. Z myślą o naszych klientach, przygotowaliśmy ofertę, która zaspokoi zarówno tradycjonalistów jak i tych, którzy preferują nowoczesny design. Dążąc do perfekcji, współpracujemy z firmami które stawiają na innowacyjność  i estetykę. Dzięki temu mamy pewność, że oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości.

Naszym celem jest kompleksowa usługa, dlatego też rozpoczynając współpracę jesteśmy elastyczni  i staramy się dopasować do wymagań poszczególnych klientów. Dlatego też, jeżeli nie znalazłeś artykułu, którego potrzebujesz, skontaktuj się z Nami, a my postaramy się go dla Ciebie zdobyć.

Oferujemy również pomoc w skompletowaniu całego sprzętu, potrzebnego do zorganizowania przyjęcia na daną ilość osób - prześlij nam tylko swoje menu, wyliczymy i dopracujemy każdy szczegół potrzebny do zorganizowania imprezy okolicznościowej.

Wiemy, jak dużo cennego czasu zajmuje zorganizowanie udanego przyjęcia, dlatego przy zamówieniu powyżej 500zł/netto oferujemy Państwu bezpłatną dostawę i odbiór na terenie Warszawy. W całym województwie mazowieckim transport 2zł netto/km.

Przy wypożyczaniu usługa mycia gratis.

Weekendy od piątku do poniedziałku liczymy jak jedna doba.

Rabaty dla stałych klientów ustalane indywidualnie.

Mamy nadzieję, że współpraca z Nami będzie dla Państwa miłym doświadczeniem.

RENT a GASTRO

Copyright © 2009 Adimo.pl - strony internetowe